sobota 15. septembra 2012

Vstupné haly / Entrance hall

Hej! Vstupné haly, odzrkadľujú štýl a šmrnc každého jedného bytu, takže si urobte obraz, aký je zvyšok bytu:

Poteším sa každému komentu, ktorý ma vedie k zlepšeniu môjho blogu.

Hej!  Entrance hall, reflecting the style and flair to every single apartment, so I do painting, what is the rest of the apartment:

To enjoy each comment, which leads me to improve my blog.
Úvodné slovo / Foreword

Hej! Chcela by som sa s Vami podeliť o fotky, zážitky a o nápady, čo sa  týka škandinávskeho bytového designu. Škandinávsky štýl je súčasťou môjho života, odkedy som ho objavila sa ho veru nie a nie pustiť.

Biela farba je základnou farbou tohto šmrncového štýlu, je moja obľúbená a veru sa neviem prestať čudovať ako sa krásne dá dokombinovať s ostatnými farbami. Fantázii sa medze nekladú a to milujem. Je to minimalistický, moderný štýl,  do ktorého sa dajú vložiť prvky vintage, samozrejme ak má niekto na to odvahu.

Poteším sa každému komentu, ktorý ma vedie k zlepšeniu môjho blogu.

Hej! I would like to share with you photos, experiences and ideas regarding Scandinavian interior design. Scandinavian style is a part of my life since I discovered it was not and it truly does not let go.

White color is the base color of the snappily style is my favorite and I can not stop the truly amazed how beautiful can dokombinovať with other colors. Your fantasy and I love it. It's a minimalist, modern style, in which the elements can be inserted vintage, of course, if someone has the courage to do.


To enjoy each comment, which leads me to improve my blog. 

Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...