piatok 21. septembra 2012

Švédske spálne / Swedish bedroom

Hej, konečne piatok! :-) A konečne máme čas si v pokoji sadnúť a venovať sa niečomu, čo nám je srdcu najbližšie. Tak som si našla čas pridať niečo nové do môjho blogu a teraz som sa rozhodla pozrieť sa na ďaľšiu časť bytu a to sú spálne. Tie ma fascinovali a veru dostali tým, že je tam len to najpotrebnejšie, nič nie je prehnane usporiadané a všetko je ležérne. A hlavne, aspoň pre mňa to príjemne aj napriek nazoru, s ktorým som sa nedávno stretla, že Škandinávci sú poriadni bordelári. No ja tento názor rozhodne nezdieľam.

Poteším sa každému komentu, ktorý ma vedie k zlepšeniu môjho blogu.

Hej, finally Friday! :-) And we finally have time to sit in a room and engage in something that our heart is closest. So I found the time to add something new to my blog and now I decided to look at the other part of the apartment and the bedroom. They fascinated me, and truly get that there is only the most needed, nothing is overly organized and everything is casual. And most importantly, at least for me to comfortably view even with whom I recently met the Scandinavians are decent messy. But I definitely do not share this view.

To enjoy each comment, which leads me to improve my blog. 

Cool light swedish apartment

....aj dnes urcite podskoci srdiecko nejedneho fanusika skandinavskeho interieroveho designu...ved nie je sa ani comu cudovat, dnesny int...