sobota 10. novembra 2012

Švédsky čarovný byt / Swedish magical appartement


Hej! Len nedávno som na nete objavila tento švédsky byt, ktorý ma naozaj veľmi zaujal. Kuchyňa je biela, moja najobľúbenejšia farba, s vysokolesklými dvierkami. Veľký kuchynský ostrov je doplnený o červené barové stoličky. Kuchyňa a obývačka je spojený, je to otvorený priestor, ktorý ponúka vzdušný pocit.
Spáľňa vznikla odštiepením pravej strany kuchyne. Steny sú biele, doplnené dekoratívnou tapetou a lakovaná drevená podlaha pokračuje aj tu.
Stena medzi kuchyňou a obývacím priestorom bola vybúraná, čo vytvorilo pocit priestrannosti, byt je vnímaný ako väčší než jeho 45 metrov štvorcových. Steny sú biele a na podlahe je svetlý drevolaminát. Miestnosť je dostatočne veľká pre umiestnenie jedálenského stola, pohovky, konferenčného stolíka. Z obývacej izby sa otvára ďalej balkón. Presklené dvere s vysokým oknom dávajú dostatok denného svetla do miestnosti. Tento byt sa prezentuje oveľa väčší vďaka zaujímavým detailom a vynikajúcimi návrhárskymi nápadmi.

Hej! Just recently I discovered on the net this Swedish apartment that I really took. The kitchen is white, my favorite color, and high gloss doors. Great island kitchen is complemented by a red bar stools. Kitchen and living room are connected, it is an open space that offers airy feel.

Cleavage bedroom was right by the kitchen. The walls are white, by decorative wallpaper and painted wooden flooring continues here.

The wall between the kitchen and living area were knocked down, which created a feeling of spaciousness, flat is perceived as larger than its 45 square meters. The walls are white and the floor is light laminate. The room is large enough for the location of the dinner table, sofa, coffee table. The living room opens on a balcony. Glass doors with a high window giving plenty of natural light into the room. This apartment presents a much more interesting thanks to detail and excellent design ideas.

 Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...