pondelok 12. novembra 2012

Švédsky moderný vidiek / Swedish modern countryside


Hej! Milujem švédsky vidiek a neustále sa musím k nemu vracať. Je to prostredie, ktoré je krásne vo svojej jednoduchosti, keď  používa ako svoje základné farby modrú, červenú, bielu. V obývačke je množstvo vankúšom s typickými švédskymi vzormi, číre sklenené vázy na okne, porcelán a drevená miska pochádza z aukčného portálu, pruhované tkané koberce dotvárajú textilnú idylu. Stolík je vyrobený miestnym tesárom, pohovka je zostavená zo stavebných paliet a doplnená kolieskami.
V kuchyni je nástenná dekorácia  zostavená z maľovaných kameninových  koníkov kúpených v aukcii a starého rámu. Jednoduchú kuchyňu zdobia kockované utierky, farebné sklenené fľaše a staré plechové dózy. Otvorené police so zavesenými kuchynskými pomôckami pridávajú na rustikálnom pocite.
A samozrejme nesmie chýbať veranda, kde sa musí každý cítiť ako doma. 

Hej! I love swedish countryside and I have to constantly go back to it .It is beautiful in its simplicity, it is used as its primary colors blue, red, white. The living room is the amount of cushion with typical Swedish patterns, clear glass vase on the window, porcelain and wooden bowl came from an auction website, striped woven textile carpets complete the idyll. The table is made ​​by a local carpenter, a sofa is constructed of pallets by building wheels.

The kitchen has a wall decoration composed of painted earthenware grasshoppers purchased at auction, and an old picture frame. Simple kitchen decorate plaid cloth, colored glass bottles and old tin cans. Open shelves with hanging utensils add to the rustic feeling.

And, of course, can not miss porch where everyone must feel at home.
Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...