štvrtok 15. novembra 2012

Nórsky dom s vintage / Norwegian house of vintage


Hej! Domov robia domovom ľudia, veci, ktoré sú pre nás dôležité, osobné. Sú ľudia, ktorí majú záľubu v starých veciach. Preto navštevujú trhy a kupujú veci, ktoré už nikomu nechýbajú.Tým sa dá pekne zariadiť dom a miešať staré s novým, no na to treba mať aj správne cítenie a odhodlanie.
Nasledujúca kolekcia interiérového zariadenia nórskeho domu je zbierkou práve takýchto úlovkov z druhej ruky, trochu eklektických, trochu priemyselných, trochu vintage, každopádne hodných inšpirácie.


Hej!  Home doing people things that are important to us, personal. There are people who have a passion for old things. Therefore visit commodity exchanges, markets and buy things that no one can be missed. Then nicely arranged house and  mixed old and new, but it should also have the right feeling and commitment.

The following collection of interior equipment norwegian house is just such a collection of second-hand catch, a little eclectic, a little industrial, little vintage, definitely worthy of inspiration.


Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...