streda 12. decembra 2012

Škandinávske dekorácie / Scandinavian decorations


Ahojte! Chcela som si kúpiť nejaké pravé škandinávske dekorácie v tomto období aj vianočné, samozrejme zo Škandinávie. Ani som netušila, aký je to veľký problém a priam nemožné. Ponuky sú z Veľkej Británie alebo zo Spojených štátov amerických. Jedine trh istí Ikea. Podľa mňa by ponuka týchto dekorácií mala byť jednoznačne zo škandinávskych krajín. No lenže designeri a architekti majú asi lepšie uplatnenie v zámorských krajinách. Nuž všetko je otázka peňazí, no myslím, že pre škandinávsky trh je to veľká škoda. Nuž ale táto zámorská ponuka už nie je môj štýl, už je to príliš moderné. Ja som za tradičné veci. Neostáva mi nič iné, len Škandináviu navštíviť. :-) Pridáva niekoľko príkladov z anglickej a americkej ponuky.

Hej hej!I wanted to buy some real Scandinavian decorations this Christmas season and, of course, from Scandinavia. Even I had no idea what a big deal and almost impossible. Menus are from Britain or the United States. Only certain Ikea market. For me to offer these decorations should be clear from the Scandinavian countries. But designers and architects are probably better use in overseas countries. Well, everything is a question of money, but I think the Scandinavian market is a great pity. Well, but this offer overseas is not my style, it's too modern. I am for traditional things. Remains is for me nothing more than to visit Scandinavia. :-)
Adding some examples of English and American menu.

Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...