piatok 11. októbra 2013

Cute scandinavian apartment / Roztomilý škandinávsky byt
Hello friends!

Today I want to show very interesting and nice apartment which is situated in Stockholm. The apartment is for sale via Real Estate Agency Fastifgetsbyran.  This beautiful apartment has 2 rooms and 49 square metres.Basic color of this flat is white and the each room has decorations in different colors.

The living room is white -  orange. This room looks fresh thanks to orange pillows, orange roses, orange candles. I love the decorations on the coffee table.

The bedroom is white – red and is  full of nice and interesting things f.e. the lamp on the “bedside”table, lamp in the corner of the room and alarm clock.

And finally the bathroom, there is secret beautiful violet.

Of course I don’t have to forget on dining table with wonderful flowers orange lilies.I think that the flowers give the spirit to each room.


Zdravím priatelia!

Dnes by som Vám chcela ukázať veľmi zaujímavý a pekný byt, ktorý sa nachádza v Štokholme. Je na predaj cez realitnú kanceláriu Fastifgetsbyran. Má 2 izby a 49 metrov štvorcových.Tento byt je zaujímavý tým, že biela farba je síce základnou farbou je biela, ale bytové dekorácie sú v každej izbe v inej farbe.

Tak napríklad obývacia izba je bielo – oranžová. Táto izba vyzerá sviežo vďaka oranžovým vankúšom, oranžovým ružiam, ale aj sviečkam. Zároveň sa mi veľmi páčia dekorácie na konferenčnom stolíku.

Spálňa je bielo – červená a je plná pekných a zaujímavých vecí ako je napr. lampa na              “ nočnom stolíku “, lampa v roku miestnosti a budík.

A nakoniec je to kúpeľňa, ktorá ma doplňujúcu farbu tajomnú fialovú.

No a samozrejme, aby som nezabudla na krásny jedálenský stôl s ešte krajšími oranžovými ľaliami. :)Myslím si, že kvety dávajú dušu každej miestnosti.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Charming swedish apartment

...also today I want to show you one absolutely charming scandinavian apartment which grabbed my heart immendiatelly.... ...every cor...