piatok, 7. júna 2013

Images for inspiration II. / Fotografie pre inšpiráciu II.


When I found these images I decided to post in my blog. They are full of inspiration for me I hope as well  for you. :). I adore black walls, it looks super nice everywhere: the kitchen, bedroom or living room and other images are nice , I prefer 3rd, 4th. :) And you?

Keď som zbadala tieto fotky, hneď som sa rozhodla ich uverejniť na mojom blogu. Sú pre mňa plné inšpirácií a dúfam, že aj pre Vás.:) Zbožňujem čierne steny, vyzerá to všade rovnako dobre, či už v kuchyni, v spálni alebo v obývacej izbe a ďalšie fotky sú nádherné, uprednostňujem č. 3 a 4. A čo Vy?
Cute swedish apartment / Roztomilý švédsky byt


Hi all! This apartment is so cute. :) I love big windows in the living room, colors in the whole apartment. I like idea about coffee table. And about the bedroom ? This room is soft, colors are nice, good idea about office corner :). What I love is hanger for clothes.  Thi is fantastic.

Ahojte! Tento byt je tak roztomilý. Veľmi sa mi páčia veľké okná v obývacej miestnosti a farby v celom byte. Veľmi oceňujem nápad ohľadne konferenčného stolíka. Je to naozaj super. A čo spáľňa? Táto miestnosť je jemná, farby sú tu krásne, páči sa mi pracovný kútik. A mám slabosť pre vešiak na oblečenie. Tento je krásny.
 
Amazing smaller nordic interior

...rozhodne na svojom blogu nezabudam ani na male alebo priestorovo mensie byty, ktore maju nieco do seba....prave taketo interiery su c...