utorok 11. júna 2013

Swedish black and white apartment with patterns / Švédsky čieno - biely byt so vzormi


This apartment is incredibly nice. The patterns are mixed and looks it beautiful. I love the hallway and the toilet is nice too. The sofa with the carpet look absolutely fantastic. One of my favourite bloggers Nina Holst of Stylizimo says " don´t be afraid to mix patterns because the patterns makes the rooms more dynamic and interesting ".

This apartment is from Alvhem Makleri web - site. :)

Tento byt je neskutočne pekný. Použité zmiešané vzory vyzerajú nádherne.. Páči sa mi chodba a tiež aj toaleta. Pohovka s kobercom vyzerá fantasticky. Jedna z mojich obľúbených blogerov Nina Holst zo Stylizimo hovorí " nebojme sa miešať rozličné vzory pretože izba je potom oveľa viac dynamickejšia a zaujímavejšia.

Tento byt je z webovej stránky Alvhem makleri. :)Scandinavian black and white / Škandinávska čierna a biela

Still on my mind. I love black and white in scandinavian design. These images are lovely, suitable and nice for inspiration. :) They are from Pinterest and Hemnet.

Stále v mojej mysli. Milujem čiernu a bielu v škandinávskom designe. Tieto fotky sú naozaj nádherné, vhodné a pekné pre inšpiráciu. Sú z Pinterestu a z webovej stránky Hemnet. :) Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...