streda 12. júna 2013

White cozy house / Biely útulný domThis house looks really comfortable and cozy. There is a lot of space. I love all rooms, the living room with the fireplace is charming, the dining table is gorgeous, the bedroom looks very cozy. :) This house is very nice. :) What do you think?

 Tento dom vyzerá pohodlne a útulne. Veľmi sa mi páči, že je tam veľa miesta. Páčia sa mi všetky izby, obývacia izba s kozubom je čarovná, jedálenský stôl je nádherný a spálňa vyzerá pohodlne. Tento dom je veľmi pekný. Čo si o ňom myslíte?

Motivation for life or job / Motivácia pre život alebo prácu


Everyone needs to move on in work and in life. Maybe just a small step, but must. Helped me not only the pictures, but the pictures that I brought in earlier days. These images helped me but not only today´s images but also images which I brought in earlier days. Of course one blogger friend Desiree which has perfect blog Vosgesparis. Thank you Desiree! :)


 Každý človek sa potrebuje pohnúť ďalej v práci alebo v živote. Možno len o malý krok, ale musí. Mne pomohli nielen tieto obrázky, ale aj obrázky, ktoré som priniesla v predchádzajúcich dňoch. A samozrejme jedna priateľka Desiree, ktorá má perfekný blog Vosgesparis. Ďakujem! :)Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...