streda 10. júla 2013

Cozy and familiar scandinavian house / Útulný a rodinný škandinávsky dom


Hi all! For today I have chosen nice cozy scandinavian house. I like all rooms because they are spacious, look comfortable. The kitchen is white - of course in my favourite color :). The inhabitans of this house have black wall in the bedroom,it looks stunning, I like it. I think about it in my bedroom. :)
The kids room is perfect, I love the map on the wall, it is good idea. It is super idea do one play room for kids , of course if it is possible :) One room for kids and one room for father. :) I love this house. :)


Ahojte! Na dnes som vybrala krásny, útulný škandinávsky dom. Páčia sa mi naozaj všetky izby, pretože sú priestranné a vyzerajú pohodlne. Kuchyňa je samozrejme v bielej farbe - v mojej obľúbenej. Obyvatelia tohto domu sa rozhodli dať čiernu farbu do spálne, vyzerá to nádherne. Rozmýšľam i ja si dať čiernu stenu do mojej spálne. :)
Detská izba je perfektná, mapa na stene je veľmi dobrý nápad. Ďalší super nápad je hracia miestnosť pre deti, ak je to  možné, je fajn ju mať. A ako vidíme jedna izba pre deti a  jedna izba pre tatka. Milujem tento dom !!!!Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...