utorok 27. augusta 2013

Charming scandinavian beauty / Očarujúca škandinávska krása

This charming apartment is for sale through Real Estate Agency Alvhem Makleri.This beautiful space has 71 square metres and 3 rooms. I love this interesting space for his architecture and design.The apartment starts with small hallway which is quite sufficient. Then there is stylish living room, it looks very cozy. :) I love furniture of living room, the orange chair is lovely and it is my favourite piece and I like the idea of coffee table from wooden boxes, it is a similar also on the terrace. :)

The kitche area is fantastic, the kitchen unit is in my favourite color – white but…… :) the dining table is amazing with chairs and the lamp over the table. It is something STUNNING :).

The bedroom is one perfect room which is spacious. There are very pleasant colors, nice chair and good idea for small library. :)

And finally…..the terrace :), it is great big place with nice exterior furniture and green plants. This place looks perfect as through day and night.What do you think about this apartment? Do you like it?          

Tento očarujúci byt je na predaj cez realitnú kanceláriu Alvhem Makleri.Je to zaujímavých 71 metrov štvorcových s 3 izbami. Páči sa mi ako po architektonickej stránke, tak aj design je krásny.Byt začína malou chodbou, ktorá je myslím dosť postačujúca. Potom nasleduje štýlová obývacia miestnosť, ktorá vyzerá útulne. Milujem jej zariadenie, oranžovú stoličku, ktorá je mojím obľúbeným kúskom a milujem nápad na konferenčný stolík s drevených debničiek, taký podobný je aj na terase. :)

Kuchyňa je fantastická, kuchynská linka je v mojej obľúbenej farbe – biela, ale….. :) jedálenský stôl je super spolu so stoličkami a lampou. Je to priam OHROMUJÚCE kúsky :)

Spálňa je fantastická izba, ktorá je dosť priestranná. Sú v nej príjemné farby, krásna stolička a super nápad na malú knižničku.

A nakoniec…. terasa :) , je to úžasné miesto s krásnym exteriérovým nábytkom a s kvetmi. Toto miesto vyzerá perfektne ako cez deň, tak aj v noci.Páči sa Vám tento byt?


Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...