pondelok 2. septembra 2013

Airy a interesting scandinavian house / Vzdušný a zaujímavý škandinávsky dom

Hi all! How are you doing? How was your weekend?For today I have chosen very nice house. This light beautiful house is for sale through Real Estate Agency  Schneider & Co.It is unconventional  house which is arranged very nice with light and color furniture.

I love the kitchen with living room. It looks so comfortable and familiar for me. Choice of furniture is excellent, the chair and coffee table are perfect, dining table is ….so wonderful. :)

The bedroom and kids room looks so cozy, these rooms are very lovely and simple.This house is very interesting with big windows and I would like to live there.

Ahojte! Ako sa máte a aký bol váš víkend?Pre dnešok som vybrala veľmi pekný dom, ktorý je napredaj cez realitnú kanceláriu Schneider & Co.Je to netradičný dom, je zariadený veľmi vkusne so svetlým nabýtkom doplnený farebnými dekoráciami.

Kuchyňa s obývacou časťou je priam nádherná. Pre mňa dáva pocit pohodlia a rodinnej atmosféry. Výber nábytku je priam excelentný, stolička s konferenčným stolíkom su perfektné a jedálenský stôl je ....úžasný. :)

Spálňa s detskou izbou vyzerajú útulne, tieto izby sú ako jednoduché, tak zároveň aj útulné.Tento dom je veľmi ale veľmi zaujímavý s ve2k7mi oknami a vedela by som si predstaviť tu žiť.
 

 
Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...