utorok 3. septembra 2013

Young talent with never ending inspiration for scandinavian interior designI would like to say sorry for publishing this post later. I know that I said I will publish the post about interesting people every Monday but you will see why I wait for today.

I have chosen very nice person and blog with web shop, it is called  La maison d’Anna G.

It is blog of Anna Gustafsson. Anna grew  up in Sweden, then moved to Australia and Suisse. Finally she is in Paris for many years.
This talented woman has very nice and interesting inspiring blog. The blog is about Scandinavian décor, styling, interior design, she looks for new talents of styling, photographs, design, interior design, shows some interesting apartments or houses. 

What is important and interesting and I would like to point out, she is stylist too. She is very talented, she has a big heart for Scandinavian interior design and then we can see the result of her wonderful job. I waited for today to publish this post because I wanted to use some images of her styling in Design Trade in Copenhagen. You can see it below. :) She will publish the posts from Copenhagenduring this week on her blog.

And what about her web – shop ?
She has absolutely fantastic products for the kitchen, kids room, textile, livres, the ligts, for offices, beautiful decorations.Chcela by som sa ospravedlniť, že publikujem tento post až o deň neskôr. Ja viem, ja viem, povedala som, že to bude každý pondelok, no ak budete čítať dokonca, tak sa dozviete prečo tak robím až dnes. :)

Tentokrát som vybrala veľmi milú osôbku, ktorá vlastní krásny a zaujímavý blog a zároveň aj web-shop. Volá sa Anna Gustafsson a blog je La maison d´Anna G.                   
Anna vyrastala vo Švédsku, sťahovala sa do Austrálie, do Švajčiarska. No a zakotvila v Paríži.
Táto talentovaná mladá žena vlastní veľmi pekný a zaujímavý blog. Je o škandinávskom designe, interiérovom designe , styling-u, hľadá talenty vo fotografovaní, v interiérovom designe, predstavuje nám zaujímavé interiéry bytov a domov.

Čo je dôležité podotknúť je skutočnosť, že aj ona je stylistom. Je naozaj talentovaná, s veľkým srdcom pre škandinávsky design a výsledok jej úžasnej práce je že ....wow. Naposledy sme to mohli vidieť na Design Trade v Kodani a preto sa čakala na  uverejnenie príspevku až dnes. Anna totiž zverejnila jej fotografie na blogu len včera. A bude tak konať ešte celý týždeň.

A čo jej web – shop ?
Má tam fantastické produkty pre kuchyňu, detskú izbu, pre kanceláriu, nádherné dekorácie, textil, svietidlá,....


                                                       Styling by Anna G. in Copenhagen ( Design Trade, August 2013 )


                                                    Styling by Anna G. in Copenhagen ( Design Trade, August 2013 )                                                           Styling by Anna G. in Copenhagen ( Design Trade, August 2013 )

                                                          Styling by Anna G. in Copenhagen ( Design Trade, August 2013 )

                                                            Styling by Anna G. in Copenhagen at Design Trade in June 

                                                                                      Styling by Anna G.


                                                                                     Styling by Anna G.
                                  
                                                                  Styling by Anna G. in Beckmans Akademi

Amazing scandinavian apartment full of inspirations / Krásny škandinávsky byt plný inšpiráciíThis stunning airy apartment is for sale through Real Estate Agency  Bostadsagenten. It is situated in Malmö with 86 square meters and 2,5 rooms.

I wanted to publish this apartment immediately when I saw this art beauty. It is exceptional apartment and very nice for me. I hope it will be nice also for you.
The living room is fantastic with the sofa and chairs. This room has own charm.
I love kitchen area with dining table and chairs.

The inhabitants have really nice style and I let you and you watch the images peacefully. :)


Tento nádherný byt je na predaj cez Realitnú kanceláriu Bostadsagenten.
Nachádza sa v Malmö so svojimi 86 štvorcovými metrami.

Neváhala som a hneď som zverejnila tento krásny byt, túto umeleckú krásu na svojom blogu. Pre mňa je to neobyčajný byt. Verím, že sa bude páčiť aj Vám.
Obývacia izba je fantastická ako aj gauč a stoličky v izbe. Izba má svoj vlastný osobitý šarm.
Milujem kuchynskú časť s jedálenským setom.

Obyvatelia majú naozaj pekný štýl a vkus. Nechám Vás, aby ste si pokojne pozreli fotografie bytu. :)

Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...