utorok 17. decembra 2013

Christmas scandinavian interior / Vianočný škandinávsky interiér


I like scandinavian interiors and during Christmas are more beautiful. And this one is perfect, I love table settings, decorations on the table in the living room and also decorations on the windows and in the exterior too...:)

Mám rada škandinávske interiéry a myslím si, že počas Vianoc sú oveľa krajšie. A práve tento je perfektný. Páči sa mi tu prestieranie stola, dekorácia ako na stole v obývačke, tak aj dekorácie na okne a v exteriéri....:)


Images via Bo-bedre

DIY Christmas decorations / DIY Vianočné dekorácie

If you still no idea for decorations, here are some inspirations, don´t worry and be creative :) it will be fantastic ....( 2 last images are in my home :) )

Ak stále nemáte žiadny nápad na vianočné dekorácie, žiaden strach, tu je niekoľko ďalších inšpirácii, nebojte sa byť kreatívni :), výsledok bude fantastický..( posledné dve fotky sú u nás doma ) :)Images: 1-    Femina
            2- 3 Lucia Albertine

Christams packages / Vianočné balíčky


Christmas packages are very important during this magical period :)...and therefore is important how are packed. Here are some inspirations for it...:)

Vianočné balíčky sú veľmi dôležité počas tohto čarovného a krásneho obdobia :)...a preto je dôležité ako sú zabelené. Tu je niekoľko inšpirácií...:)
Images via Bo-bedre

Cool light swedish apartment

....aj dnes urcite podskoci srdiecko nejedneho fanusika skandinavskeho interieroveho designu...ved nie je sa ani comu cudovat, dnesny int...