sobota 21. decembra 2013

Wonderful scandinavian christmas interior / Krásny škandinásvky vianočný interiér


 All people are prepared for Christmas but if you need some small inspirations or some details for your home yet, here are from scandinavian house. I love this house and the decorations are stunning ....:)


Všetci ľudia sú už pripravení na Vianoce, ale ak potrebujete ešte nejaké malé inšpirácie pre Váš domov, tu sú a to zo škandinávskeho domu. Je fakt super a dekorácie sú úžasné....:)

Images via Bo-bedre

Christmas tree with the name DIY / Vianočný stromček s menom DIY

If you like to create the decorations by yourself, you can do it christmas tree with the name of your family, friends..... (Sorry about the quality of photos, I did it by mobile phone )Ak si chcete vyrobiť fotografie sami, môžete si vytvoriť vianočné stromčeky s menami svojej rodiny, priateľov,.....( Ospravedlňujem sa za kvalitu fotiek, sú spravené mobilom ).

Images by Lucia Albertine

The cones as a christmas decorations / Šišky ako vianočné dekorácie

I love decorations from the cones. We can create really nice, wonderful things with cones. I have chosen some nice idea below:

Milujem dekorácie zo šišiek. Môžeme z nich vytvoriť naozaj krásne veci. Vybrala som niekoľko zaujímavých nápadov :
Images via Pinterest

Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...