pondelok 23. decembra 2013

Elegant christmas scandinavian decoration / Elegantná škandinávska vianočná dekorácia

I love this christmas decoration of scandinavian house. I think it is perfect, I love the decorations of stars, with the candles, materials of decoration are wonderful...:)


Veľmi sa mi páčia vianočná dekorácia tohto škandinávskeho domu. Myslím si, že je perfektná, materiál dekorácií je super, milujem hviezdy ako dekorácie, perfektné sú aj sviečkami,.....:)

Images via Bo-bedre

Simple and beautiful christmas decoration / Jednoduchá a nádherná dekorácia


Today is last day before Christamas Eve and I do some last small decorating works of my apartment. I think this one is simple, nice :)


Dnes je posledný deň pred Štedrým dňom a ja robím už posledné malé ozdobovanie bytu. Myslím si, že táto dekorácie je jednoduchá a pekná. :)Fresh scandinavian apartment / Svieži škandinávsky byt

This scandinavian apartment is absolutely my favourite. There are my favourite colors black and white and then orange chairs in the kitchen....hmmmm doesn´t look boring. I like the bedroom, the wall behind the bed is very interesitng and amazing...:) The plants are chosen nice and the pictures too.

Tento škandinávsky byt je absolútne môj favorit. Sú tu moje obľúbené farby, čierna a biela a potom ešte k tomu oranžové stoličky v kuchyni,....hmmmm vôbec to nevyzerá nudne. Páči sa mi spálňa, stena za posteľou je super...:) Rastliny v byte sú vybrané s vkusom a takisto aj obrazy.


Images via Fantastic Frank

Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...