nedeľa 29. decembra 2013

Fantastic design of shop / Fantastický design obchodu

I would like to show you one fantastic shop in Denmark. The shop is associated with a web shop http://www.designdelicatessen.dk/ which is established by Eva Kass and Christopher Rasmussen in 2005. Then they opened the store in Copenhagen ( 2008 ). Today this shop has 3 floors and the store carries a selection of the webshops 4,000 items; a mix of nice furniture, pillows, kitchen supplies, books and fun gadget...:)


Chcela by som Vám ukázať jeden fantastický obchod v Dánsku. Jeho história začala najprv založením web-shopu http://www.designdelicatessen.dk/ Evou Kaas a Christopherom Rasmussenom v roku 2005. Eva chcela vytvárať a ponúkať krásne designové kúsky pre každého. A  keď sa im darilo, založili kamenný obchod v Kodani v roku 2008, ktorý už dnes má 3 poschodia  a ponúka tovar web- obchodu zo 4000 položiek, pekný nábytok, vankúše, kuchynské potreby, knihy...:)


Images via Nytt Rom

The best of the Christmas Time / To najlepšie z Vianoc


I love Christmas time and also after christmas time when I can relax and be with my lovely family. I am bringing some images  of my Christmas time and after chrismtas time. I hope you had lovely Christmas time too. :)

 Milujem Vianoce, ale aj povianočné obdobie, keď môžem oddychovať a tráviť čas s mojou milovanou rodinou. Tu prinášam fotky toho najlepšieho z mojich Vianoc a povianočného obdobia. Dúfam, že aj vy ste mali krásny vianočný čas. :)Images by Thomas Tran

Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...