streda 1. januára 2014

Pleasant swedish apartment / Príjemný švédsky byt

This apartment is very lovely and looks so comfortable. Here is a lot of nice and useful ideas. I love the carpets, floors, coffee table. The air of living room is charming, I love the idea to separate the room from wardrobe thanks the partition wall. :)


Tento byt je veľmi pekný a vyzerá pohodlne. Je tu neskutočne veľa dobrých a potrebných nápadov, milujem koberce, podlahy a konferenčný stolík. Atmosféra obývacej izby je kúzelná, milujem dobrý nápad ako oddeliť šatník od izby a to vďaka paravánu. :)
Images via Stadshem

Fresh scandinavian style / Svieži škandinávsky štýl

I think it is not necessary to talk much. I think these images by Sveinung Brathen are saying how the scandinavian style is perfect. The scandinavian style is fresh, light and have typical colors and materials. It is beauty, I adore these images.

And how you celebrate New Year? I hope it was great and I would like to wish good health and a lots of love....:)Netreba tu veľa rozprávať, myslím, že sa na týchto obrázkoch od Sveinunga Brathena prezentuje škandinávsky štýl tak ako má byť. Svieži, svetlý a má tu svoje farby a materiály. Jednoducho krása, zbožňujem tieto fotky.

A ako ste sa včera rozlúčili so starým rokom? Dúfam, že v plnej paráde, tak Vám ešte raz prajem do ďalšieho roka veľa zdravia, šťastia a lásky....:)
Image by Boligpluss

Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...