streda 12. februára 2014

Light scandinavian apartment / Svetlý škandinávsky byt


This nice swedish apartment is located in Malmö, it looks large, nice and light. I love the terrace...is situated on the interesting place. The kitchen is very nice, I like the chairs and the working space...:)


Tento švédsky byt sa nachadza na juhu, v Malmö, vyzerá rozsiahly, svetlý a je veľmi pekný. Mne osobne sa páči terasa, pretože sa nachádza na zaujímavom mieste. Kuchyňa je krásna, v mojich farbách a čo sa mi páči sú stoličky a pracovné miesto...:)
Images via fastighetsbyran

My decorative corner / Môj dekoratívny kútik


I needed a small change in my living room and one my blogger´s friend Nina Holst told "we can change our home without using any money."...this is a good idea..but I used it :(...I bought a candle of Broste .....never mind ...it was for my pleasure :)
Have a nice day! :)


Už som potrebovala nejakú zmenu v mojej obývacej izbe a jedna moja priateľka Nina Holst raz povedala " môžme si dožičiť zmenu u nás doma aj bez míňania peňazí "...výborný nápad,......no ale tentokrát som peniažky minula na sviečku od Broste...no nevadí....aspoň mám radosť .)

Krásny deň prajem ! :)
Fantastic spacious light scandinavian apartment with nice balcony

...zas a znova prichadzam po dlhsej prestavke na tento blog s uverejnenim nadherneho skandinavskeho bytu, ktory snad nepotrebuje ani ziadn...