sobota 6. júla 2013

Nice and interesting bar's interiors / Krásne a zaujímavé interiéry barov

Hi all! I am bringing some nice interiors of bars from around the world. All images are from Pinterest and first bar is of course scandinavian bar from Stockholm. :) All interiors are really beautiful a stunning. Love them.

Ahojte! Prinášam Vám niekoľko krásnych a zaujímavých barových interiérov. Všetky tieto fotky sú z Pinterestu a prvá fotka je samozrejme to musí byť, škandinávsky bar, zo Štokholmu. Všetky tieto interiéry v tomto príspevku sú z Pinterestu, sú fakt pekné. :)Modern scandinavian apartment / Moderný škandinávsky byt


Hi all! Today, I have chosen nice and modern swedish apartment. This apartment is light and looks spacious. I love his soft colors, perfect light living room with nice dining table with the chairs and nice kitchen.  I love this style of big kitchen. :)

Ahojte! Na dnes som vybrala pekný a moderný švédsky byt. Veľmi sa mi páči, že je svetlý a priestranný. Milujem jeho jemné farby, perfektnú obývaciu izbu, pekný jedálenský stôl so stoličkami. Páči sa mi kuchyňa, tento typ veľkých kuchýň ja môžem vždy. :)

Cool light swedish apartment

....aj dnes urcite podskoci srdiecko nejedneho fanusika skandinavskeho interieroveho designu...ved nie je sa ani comu cudovat, dnesny int...