Preskočiť na hlavný obsah

Príspevky

Zobrazujú sa príspevky z dátumu júna 14, 2013

For nice interiors / Pre pekné interiéry

                                                                          Pinterest                                                                        Pinterest                                                                          Pinterest                                                                                Pinterest

Nice big swedish house / Pekný big švédsky dom

When I saw this house I falled in love. I like big houses, apartments, I need a lot of space for my life. The kitchen, the living room, the bathroom are so beautiful. And one more thing I don´t like the color walls in the rooms but the green one in the kids room look really good. :) Veľmi som si zamilovala tento dom, hneď ako som ho zbadala.Mám rada veľké domy, byty, pretože ja potrebujem veľa priestoru pre môj život. Kuchyňa, obývačka, kúpeľňa sú nádherné. Jednu vec však nemám rada a to sú farebné steny v izbách, ale zelená farba v detskej izbe je naozaj pekná. :)

For mood and inspiration / Pre náladu a inšpiráciu

These images are good for inspiration for you so why not put them in to my blog?.:) For my inspiration is good image number 2,4,6:7. Tieto obrázky sú dobré pre vašu inšpiráciu, tak prečo ich nedať do svojho blogu?:) Pre mňa sú momentálne dobrou inšpiráciou obrázky č. 2,4,6,7.