utorok 6. augusta 2013

Incredible nice scandinavian apartment / Neskutočne pekný škandinávskybyt


It is incredible apartment. It is from web-site of Real estate agency www.svenskfast.se.

I like that each room is quite large. The kitchen is so nice, light although the kitchen unit is dark. I love the entrance to the terrace from the kitchen.
The bedroom is so beautiful room, I prefer brick wall too but maybe in the kitchen. But the bedroom with this brick wall looks industrial.
It is a good idea to have big window between the bedroom and bathroom. I can see that husband is under the shower and I can countinue to sleep. :)
Two last images are perfect. It is a good idea to spend time and nobody knows where I am. Cool!
My dream is one big terrace like this one. But at the moment I have one balcony and place for the flowers, 2 chairs and small table.....maybe one day... :)

I wish you lovely day!

Tak toto je neskutočný byt. Je z webu realitnej kancelárie www.svenskfast.se.

Páči sa mi, že každá izba je celkom veľká. Kuchyňa je nesmierne pekná, svetlá aj napriek tomu, že kuchynská linka je tmavá. Milujem, že vchod na terasu je z kuchyne.
Spálňa je nádherná. Preferujem aj ja takúto stenu z tehál, ale skôr v kuchyni. Takto má spálňa výzor industrálny.
Je to super nápad mať také veľké okno medzi spálňou a kupelňou. Aspoň vidiím, že manžel je ešte pod sprchou a môžem pokračovať v spaní. :)
Posledné 2 fotky sú naozaj perfektné. Ďalší super nápad ako tráviť čas a nikto nemusí vedieť, kde som. Cool!
Moj sen je mať veľkú terasu, skoro ako táto. No ale na teraz sa musím uspokojiť s balkónom, kde mám miesto len na kvety, malý stôl a 2 stoličky..... možno raz...:)

Prajem krásny deň!
Cool light swedish apartment

....aj dnes urcite podskoci srdiecko nejedneho fanusika skandinavskeho interieroveho designu...ved nie je sa ani comu cudovat, dnesny int...