piatok 1. novembra 2013

Incredible house / Neuveriteľný dom

This house is incredible and nice. I love vintage furniture, the floors and the colors. This home looks so cozy and cute. Hmmmm I can image to live there. :)


Tento dom je neuveriteľný a pekný. Milujem vintage nábytok, podlahy a farby. Tento domov vyzerá útulne a milo. Hmmmm, veru vedela by som si predstaviť tu žiť. :)Images via Femina / Heyhome / photo Pernille Kaalund

Fascinating styling / Fascinujuci styling


I did this choice of my favourite styling. I love absolutely all. I love that the stylists use small things as a pillows, dresses, fur, lamps,....  also with industrial touches. And on last 2 images are my favourite types of hangers. :)
Have a nice Friday!


Urobila som taký menší výber môjho obľúbeného styling-u. Mám rada absolútne všetko. Mám rada, keď stylisti využívajú malé veci ako vankúše, šaty, kožušiny, lampy....... a tiež dajú do toho trošku industriálneho nádychu. Na posledných 2 obrázkoch sú moje obľúbené typy vešiakov.:)
Krásny piatok prajem!
Cool light swedish apartment

....aj dnes urcite podskoci srdiecko nejedneho fanusika skandinavskeho interieroveho designu...ved nie je sa ani comu cudovat, dnesny int...