štvrtok 3. októbra 2013

Fresh elegant scandinavian apartment / Svieži, elegantný škandinávsky byt

Hello!
Today’s apartment is from market of Alvhem Makleri. It is my favourite very nice and large apartment.
My favourite is the kitchen. It is simple and large. I love this type of table and I adore the lights above the kitchen unit. :)
The bedroom is stunning. It is very good that inhabitants chose the green plants then looks so fresh. I like bedroom’s atmosphere.
And then living room…. What I love is that there are needed pieces of furniture, arranged tastefully…looks so simple and nonviolence.
I returned to the kitchen, there is my favourite fan wallpaper. Love it!
And one treasure is the dining table, it is very nice but not wallpaper. :( It's cheesy.


Zdravím!

Dnešný byt je od Alvhem Makleri. Je to môj najobľúbenejší, veľmi pekný a priestranný byt.

Pre mňa je najobľúbenejšia kuchyňa, je priestranná, to má pre mňa veľký bonus a je jednoduchá. Milujem kuchynský stôl a svetlá nad kuchynskou linkou. :)
Spálňa je naozaj ohromujúca. Obyvatelia bytu veľmi dobre zvolili do tejto miestnosti zelené kvety, tak izba pôsobí sviežo.
No a potom obývacia izba... Veľmi oceňujem, že sú tu zvolené len tie najnutnejšie kúsky nábytku a je to usporiadané vkusne, nie je to prepchaté a na mňa to pôsobí nenásilne.
Ešte sa nachvíľku vráťme do kuchyne, kde som skoro zabudla na super tapetu. Tapeta v jedálni už taká super nie je, pre mňa je gýčová, ja také fakt nemusím. Čo ale môžem je práve jedálenský stôl, to je fakt poklad. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Charming swedish apartment

...also today I want to show you one absolutely charming scandinavian apartment which grabbed my heart immendiatelly.... ...every cor...