nedeľa, 29. decembra 2013

Fantastic design of shop / Fantastický design obchodu

I would like to show you one fantastic shop in Denmark. The shop is associated with a web shop http://www.designdelicatessen.dk/ which is established by Eva Kass and Christopher Rasmussen in 2005. Then they opened the store in Copenhagen ( 2008 ). Today this shop has 3 floors and the store carries a selection of the webshops 4,000 items; a mix of nice furniture, pillows, kitchen supplies, books and fun gadget...:)


Chcela by som Vám ukázať jeden fantastický obchod v Dánsku. Jeho história začala najprv založením web-shopu http://www.designdelicatessen.dk/ Evou Kaas a Christopherom Rasmussenom v roku 2005. Eva chcela vytvárať a ponúkať krásne designové kúsky pre každého. A  keď sa im darilo, založili kamenný obchod v Kodani v roku 2008, ktorý už dnes má 3 poschodia  a ponúka tovar web- obchodu zo 4000 položiek, pekný nábytok, vankúše, kuchynské potreby, knihy...:)


Images via Nytt Rom

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Amazing scandinavian elegance in great interior

...ako po ine dni, tak aj dnes sa nebudete vediet odtrhnut od fotografii svedskeho interieru, ktory som si pre Vas pripravila... ...je ...